Benda Karel

Za Zelenou liškou 551/12, Praha 4 140 00, tel./fax: 241 733 394, e-mail: ka.benda@tiscali.cz


Topenářské a instalatérské práce – Fotogalerie

Z přiložených fotografií si můžete udělat představu o rozsahu naší topenářské a instalatérské činnosti. Stejně pečlivě se budeme věnovat i vaší zakázce.

 

     

Podlahové vytápění je nesmírně praktický a elegantní způsob zajišťování tepla. Na fotografii můžete vidět námi pokládané podlahové topení, systém REHAU. Hned vedle je rozdělovač ústředního topení (materiál ocel) a kotelna ústředního vytápění, která zajišťuje teplo pro Libeňské gymnázium.

Další fotografie ukazují pohled na těleso ústředního topení instalované v koupelně podkrovního bytu. Z téhož místa pochází i fotografie sprchového koutu. Následuje nainstalovaný ohřívač vody, plynový kotel, solární čerpadlová skupina

satelit jirny

Detail ústředního topení pod oknem. Vedle vidíte exteriéry domů, do nichž je dodávána voda a teplo díky solárním kolektorům. Zcela dole jsou záběry na plynové kotelny v bytových domech na Praze 2. Montáž instalačních rozvodů provádíme s využitím osvědčených materiálů (měď, ocel, plast).

 

 

 Pro další informace můžete využít stránku reference. S dotazy a žádostmi rovnou kontaktujte přímo naše instalatérství a topenářství.

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies